• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Rękodzieło: Tworzenie Ozdób i Prezentów

Różne gry strategiczne dosłownie od zawsze cieszą się sporą popularnością wśród amatorów szeroko rozumianej wirtualnej rozrywki, choć nie ma w tym raczej niczego szczególnie dziwnego. W końcu tytuły tego typu dają nam bardzo ciekawą możliwość tworzenia na przykład własnej firmy właściwie od podstaw; w wielu przypadkach nie jest to łatwe zadanie, bowiem każdy gracz powinien przy nich dbać o bardzo wiele rozmaitych spraw, podobnie jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek rzeczywistej działalności. W chwili obecnej ciekawą propozycją mogą przede wszystkim być gry strategiczne na przeglądarki, bo w ich przypadku otrzymujemy dodatkowo możliwość prowadzenia rywalizacji z innymi graczami, często pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do absolutnie najbardziej interesujących tytułów tego typu na pewno należy aktualnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tutaj sprawnie działającej i przynoszącej odpowiednie dochody firmy zajmującej się tą właśnie dziedziną, co rzecz jasna nie jest łatwe. Musimy tu nieustannie troszczyć się chociażby o najwyższy możliwy poziom naszych lokomotyw i wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niesamowicie wręcz rozbudowana, zatem spędzając z nią swój czas poczujemy się praktycznie jak podczas tworzenia realnej firmy. Oprócz tego, spotkamy się tu z wieloma graczami z całego świata, z którymi będziemy oczywiście mogli rywalizować.
Gra Rail Nation została stworzona z myślą o każdym miłośniku kolei, która rzeczywiście jest niezwykle atrakcyjnym tematem. Równocześnie jednak świetnie będzie się z nią bawił praktycznie każdy, kto po prostu lubi dobre gry strategiczne, zatem naprawdę warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Wejdź

2. Otwórz link

3. Przejdź do strony

4. Zobacz teraz

Modelarstwo: Tworzenie Miniatur Świata

Categories: Hobby

Comments are closed.